Naza praca i doświadczenie


Firma istnieje na rynku od początku 2014 roku.

Pomysł na działalność zrodził się z pasji do latania i sztuki filmowej. Zanim rynek zdominowały drony, filmy lotnicze nagrywaliśmy przy użyciu samolotów zdalnie sterowanych i śmigłowców. Pierwsze komercyjne zastosowanie tego typu sprzętu miało miejsce już w 2012 roku, od tego czasu rozwój technologii znacznie przyśpieszył dając nowe możliwości.

Obecnie staramy się wychodzić na przeciw oczekiwaniom klientów i oferować usługi najwyższej jakości.

Jako jedni z pierwszych w kraju uzyskaliśmy Świadectwo kwalifikacji UAVO które jest niebędne do prowadzenia tego typu działalności. Każdy profesjonalny fotograf i filmowiec zdaje sobie sprawę że nie szata zdobi króla a sam sprzęt nie gwarantuje sukcesu. Dlatego też ukończenie szkoły filmowej okazało się ważnym atutem i cennym doświadczeniem w tworzeniu filmów.

Nieustannie doskonalimy swoje umiejętności

, między innymi dzięki współpracy z firmami z bogatym doświadczeniem w branży filmowo - fotograficznej.

Przez te kilka lat pracy w branży, nawiązaliśmy współpracę z wieloma dużymi firmami oraz uczestniczyliśmy w dużych projektach krajowych i międzynarodowych. Pracowaliśmy już dla kilku firm zagranicznych zarówno na terenie kraju i na wyjazdach zagranicznych. Efekty naszych prac można było oglądać w prezentacjach wielu firm jak i w reklamach i kilku serialach telewizyjnych czy targach zbrojeniowych. Naszymi dronami wykonywaliśmy już loty w bardzo trudnych warunkach jak i innych wariackich okolicznościach jak np. loty z kamerą wewnątrz ładowni statku transportowego czy między drzewami ścigając opancerzony transporter wojskowy. Lataliśmy wewnątrz największej hali montażowej na świecie gdzie powstają największe luksusowe statki wycieczkowe. Dzięki takim doświadczeniom, loty wewnątrz nawet ciasnych zabudowań nie stanowią dla nas wielkiego wyzwania. Tak jak starty i lądowania na pokładzie pędzącego trałowca przeciwminowego podczas zdjęć do serialu jakie realizowaliśmy dla ATM Grupy na początku tego roku.

Jesteśmy partnerami kilku dużych firm, między innymi
TimeLine - która zajmuje się obsługą medialną dużych firm i korporacji, oraz produkcją wysokobudżetowych reklam telewizyjnych.
ComCam, firma która zajmuje się produkcją materiałów filmowych i fotograficznych stryk te dla wojska. Nie tylko polskiego ale tak że i członków NATO. Obsługuje firmy pracujące w Polskiej Grupie Zbrojeniowej.
Dzięki takiej współpracy mamy możliwości tworzenia materiałów video jakich żadna inna zewnętrzna firma nie będzie w stanie uzyskać

Pracujemy na dronach, które zostały wykonane samodzielnie przez naszą firmę. Wszystkie nasze konstrukcje muszą sprostać specyficznym wymaganiom i warunkom pracy a jednocześnie dostarczać najwyższej klasy obraz i być jak najbardziej niezawodne. Dzięki temu, że każdy dron był budowany samodzielnie, to każdą konstrukcję znamy jak własną kieszeń, przez co wszelkie awarie czy usterki jesteśmy w stanie szybko zweryfikować i naprawić nawet na planie zdjęciowym. A to znacznie obniża poziom stresu naszego klienta i nie powoduje przerw w ciągłości produkcji.